Akcja charytatywna dnia 22 maja 2022

W dniu 22 maja 2022 r. podczas organizowanych przez nas zawodów odbędzie się akcja charytatywna dla Małej Wojowniczki Anastazji Burdziak.
Całą historię o jej krótkim, ale bardzo walecznym życiu przeczytacie na stronie fundacji pod której opieką pozostaje Anastazja Burdziak | Fundacja Serca dla Maluszka.
Mamy nadzieję, że organizowana przez nas zbiórka na rzecz małej Anastazji będzie początkiem cykliczności tego typu akcji organizowanych przez nasz Klub.
Pokażmy, że stanowimy jedność i potrafimy pomagać!
Udowodnijmy, że środowisko strzelców sportowych potrafi robić wielkie rzeczy i ma wielkie serce!
Wiele osób spoza naszego grona zaangażowało się w tą akcję dzięki czemu w ramach zbiórki będzie można skosztować pysznych ciast czy grochówki, które są przygotowywane specjalnie na ten dzień.
W ramach niedzielnej zbiórki przeprowadzona zostanie także licytacja dwóch voucherów obejmujących udział w zawodach w ramach czterech dowolnych dyscyplin ważny do końca roku 2022.
Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji akcji bądź wspomóc akcje przekazując jakieś przedmioty proszone są o kontakt z naszą koleżanką z Klubu Moniką Niedźwiecką tel. 510-140-533.

Prezes KS Delta